Krakonošovy pohledy

KK4 SOVK2012 KrakonosovoKralovstvi Baner680x180 OdmenyPutovani

RG - Registrace GLEJTŮ

RG - CHRÁNĚNCI S GLEJTY

malaupa krakonosovytoulky2011 foto1TRADIČNÍ KRAKONOŠOVY TOULKY PO MALÉ ÚPĚ - POHÁDKOVÁ STEZKA
Termín: 7.9.2013 od 9hod, Místo: Malá Úpa - Pomezní Boudy (start parkoviště)
Pořadatel: Sdružení pro kulturu a sport v Malé Úpě, Info: www.malaupa.cz

TI JENŽ NEZIŠTNĚ PUTUJÍ PO KRAKONOŠOVĚ KRÁLOVSTVÍ A PRO RADOST SVOU OBJEVUJÍ KRÁSY VÝCHODNÍCH KRKONOŠ, MOHOU PŘI SVÉM PUTOVÁNÍ NALÉZTI I MÍSTO KDE KRAKONOŠ JE ODMĚNÍ.

Z KRAKONOŠOVY DOBRÉ VŮLE ODMĚNA ROZLIČNÁ ČEKÁ NA TY POUTNÍKY, KTEŘÍ S RADOSTÍ PUTUJÍ PO KRAKONOŠOVĚ KRÁLOVSTVÍ A SEM SE RÁDI VRACEJÍ. TI, JENŽ POUZE ZA ODMĚNOU CHVÁTAJÍ, KRAKONOŠOVU PŘÍZEŇ ZTRÁCÍ. Krakonošovy Odměny

razitko sbírkaKRAKONOŠOVO KRÁLOVSTVÍ POMÁHÁ PO POVODNÍCH…

Krakonošova sbírka – povodně 2013

Krakonošově království povodně poničily co mohly! Nejvíce na to doplatily základní, mateřské školy, sportoviště, veřejná místa, komunikace, mostky, krkonošské turistické trasy a příroda. Protože nám není lhostejný osud východních Krkonoš,  rozhodli jsme se podpořit to nejcennější. Pro tento účel vyhlásil  Svazek obcí Východní Krkonoše sbírku – „Krakonošova sbírka – povodně 2013“.

 

SOVK2012 KrakonosovoKralovstvi LogoWebBarvaAktual 10.7. Putujeme po Krakonošově království s novými Cestovními glejty
Veřejnosti byla poprvé představena nová podoba Putování po Krakonošově království 22.6. v Trutnově. Od první dní letních prázdnin 2012 by měla být pověřena a označena většina míst, kde lze získat nová Razidla do nových Cestovních glejtů a také Odměny na Výdejních místech Krakonošova království (staré již nelze nijak uplatnit). (viz. celý článek)

NOVÁ RAZIDLOVÁ A VÝDEJNÍ MÍSTA V PROVOZU NALEZNETE DÁLE V ČLÁNKU


logo svazek

Národní 199, 541 01 Trutnov
tel.: (+420) 731 183 920, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

euro